Neljast kujunditega tööst kahel paigutasin kujundid täiesti segamini. Teisel kahel aga gruppidena/hulkadena. Mõnele hulgale lisasin ka sinna mitte kuuluvaid kujundeid. Näiteks on väikeste ringide seas ka täheke.
Hulkadena paigutuse puhul leiab laps kergemini kujundid üles. Samuti kujuneb arusaam hulga olemusest.
Kott-toolide keskel ilutseb päike, pakub väikestele nuputajatele sooja ja rõõmsat meelt.
Siinsetel piltidel olevatel töödel ei ole veel voodrit ega täidet sees. Tegemisel on komplekt kujundeid lisadena.
Kui pealisriide õmblusega valmis sain, ladusin valmis katted õmblustuppa diivani seljale virna. Järgmisel hetkel läks Mathias (3a) sinna ja kiljatas suurest rõõmust ja vaimustusest: "Oiiii, mis siin on!!! Ja nööbid on ka!" :-)
Ning tormas asja lähemalt uurima. Sellist rõõmu ja vaimustust ma küll ei oodanud. Mul oli tõsiselt hea meel seda rõõmu näha.
Need neli tooli on broneeritud.
Meeleolude kott-toolid (4) koos väikeste nägudega saavad samuti peagi valmis.
Ka see mäng meeldis Mathiasele väga-väga. Rääkisime pikalt ja laialt, millised tujud nendel nägudel on. Proovisime neid ilmeid järgi teha (suu, silmad, kulmud) ja igale ilmele sobivat juttu välja mõelda. Väga lõbus ja põnev oli temaga uut tööd testida ja kogeda, kuidas hommikul oli laps vaid kuulaja rollis. Kuid juba sama päeva õhtul oskas ladusalt kaasa rääkida hea ja paha tuju teemadel.
Mõisted: rõõmus (keskel ja kõige suurem, et tasakaalustada pisikesi negatiivseid meeleolusid), kurb, väsinud, kuri ja imestunud/hirmunud.
Pisikesed fliisist näokesed on ka graanulitega täidetud - väga pehmed ja mõnusad peos mudida. Maandab hästi pingeid ja teeb lapsele palju rõõmu.